Kategorie
Aktualności

Ciekawe dane historyczne dotyczące nieruchomości

Prawo o ustalaniu własności dóbr nieruchomych o przywilejach i hipotekach. Pojawiła się nieodzowna potrzeba, aby uregulować rynek nieruchomości. Najważniejszymi aspektami było porządkowanie kwestii własnościowych. W związku z procesami urbanizacji niezbędnym stały się ogólnodostępne informacje o porządkowaniu stosunków własnościowych wzrostem znaczenia kredytu oraz gospodarki pieniężnej.

Najważniejsze było wskazanie zadłużenia właścicieli lub jego braku oraz określenie, a nawet konieczność znajomości stanu posiadania. Całym przedsięwzięciem zajmowała się Komisja Hipoteczna Województwa Mazowieckiego. Prace dotyczące zakładania Ksiąg hipotecznych zostały zakończone.

Kategorie
Aktualności

Odpowiedzialność dewelopera

Nowy rynek pierwotny to także nowy rodzaj relacji. Są to specyficzne relacje, gdzie kupującym jest osoba fizyczna, a sprzedającym jest podmiot gospodarczy. 

Mianowicie deweloper musi cieszyć się powszechnym zaufaniem publicznym. Jest to spowodowane faktem, że zakup mieszkań na rynku pierwotnym odbywa się często na etapie planowania danej inwestycji deweloperskiej. Co oznacza, że mieszkanie kupowane jest zazwyczaj zanim fizycznie powstanie. Lokowany jest kapitał nabywców na zasadzie zaufania. To pokazuje, że na deweloperze spoczywa wysoka odpowiedzialność.

Kategorie
Aktualności

Zmiana miejsca zamieszkania spowodowane powiększeniem rodziny

Chęć zapewnienia rodzinie jak najlepszych warunków jest ogólnie przyjętą normą. Najprawdopodobniej z tego względu powiększenie rodziny sprzyja chęci zakupu nowego mieszkania. Stworzenie dzieciom odpowiednich warunków i przestrzeni to priorytet wszystkich rodziców.

Zmiana miejsca zamieszkania spowodowane powiększeniem rodziny jest bardzo częstym powodem poszukiwania większego lokalu mieszkalnego. Mającego odpowiednią ilość pokoi i dającego przestrzeń do rozwoju.

Kategorie
Aktualności

Przestrzeń mieszkalna

Każde dostarczone na rynek mieszkanie jest intymną przestrzenią, w której rozwija się życie rodzinne oraz nierzadko towarzyskie. Tutaj zauważalny jest aspekt odpowiedzialności społecznej każdego dewelopera. Dostarczanie przestrzeni mieszkalnych, gdzie może rozwijać się rodzina.

Ta jest podstawową grupą pierwotną grupą społeczną na podwalinach, której może być zapewniona budowa społeczeństwa oraz zachowanie jego określonej struktury. Powstawanie nowych przestrzeni dla rozwoju życia społecznego ma również odzwierciedlenie w mnogości ludzkich historii – jakie wydarzą się ze względu na określoną specyfikę funkcjonalności tych przestrzeni.

Kategorie
Aktualności

Mieszkania z gotowym projektem wnętrz

Mieszkania naszej firmy to mieszkania specjalne ze względu na to, że dodajemy dla ciebie usługę zaprojektowania wnętrz. Mieszkanie o jakim marzysz jest w zasięgu ręki. Wiemy jak trudno czasem wyobrazić sobie surową betonową przestrzeń rynku pierwotnego. My mamy na to rozwiązanie. Nasze mieszkania to dwa w jednym.

Przyjdź do nas a od razu zobaczysz mieszkanie w stanie surowym oraz wizualizację i aranżację całej przestrzeni. Mieszkania jakich jesteś wart są właśnie u nas.

Kategorie
Aktualności

Aranżacja mieszkania

Zakup nowego mieszkania to jedno, ale często jego aranżacja to także spory problem. Warto w tej kwestii zaczerpnąć porady eksperta aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń w mieszkaniu i nie tracąc przy tym jego walorów estetycznych.

Aranżacja mieszkania pochłania sporo czasu i nakładów pieniężnych. Warto zainwestować w tym etapie w profesjonalne firmy która mają doświadczenie w tej materii i będą w stanie wycisnąć maksa z tego co daje nam nasze nowe mieszkanie.

Kategorie
Aktualności

Jak tanio kupić mieszkanie?

Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa. Na rynku jest wiele pseudo okazji które dają poczucie oszczędności a w rzeczywistości wychodzą znacznie drożej. Warto przemyśleć zakup mieszkania – najlepszym rozwiązaniem jest kupno od dewelopera.

Nowe mieszkania to rozwiązanie które dziś opłaca się najbardziej. Mamy na takie mieszkanie gwarancję, bez ukrytych wad, itd. Dodatkowo u dewelopera możemy żądać (w przypadku wystąpienia wad) likwidacji usterek, itd. Daje to spore możliwości i warto rozważyć taki zakup.

Kategorie
Aktualności

Jak kupić okazyjnie mieszkanie?

Wiele osób chciałoby kupić mieszkanie w okazyjnej cenie. W tym celu szukają i przeglądają portale z nieruchomościami. My oferujemy mieszkania w dobrej cenie. Zobacz nasze nowe mieszkania na sprzedaż.

Oferta naszych mieszkań to doskonała propozycja dla osób które szukają mieszkania w dobrej cenie. U nas otrzymujesz bardzo wiele w cenie. Sprawdź naszą stronę i zapoznaj się ze szczegółami oferty.

Kategorie
Aktualności

Planuję zakup mieszkania

Jeżeli jesteś w trakcie planowania zakupu mieszkania i przeglądasz różne oferty to zapraszamy na naszą stronę lub do biura sprzedaży mieszkań. Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż w dobrej lokalizacji pod Poznaniem. U nas masz dobrą cenę za nowe mieszkanie!

Oddajemy do użytku dla naszych klientów nowe bloki na naszym osiedlu pod Poznaniem. Otrzymujesz w cenie wiele korzyści. Zamieszkaj w okolicy gdzie jest spokój, bliskość przyrody. Do miasta również masz bardzo blisko. Zapoznaj się z naszą ofertą mieszkań.

Kategorie
Aktualności

Nowe domy – mamy sprzedaż bezpośrednią

Jeżeli jesteś w trakcie szukania idealnej oferty na nowe domy w Poznaniu lub okolicach to zapraszamy do sprawdzenia naszej propozycji. U nas znajdziesz dobrą cenę ponieważ prowadzimy bezpośrednią sprzedaż nowych domów pod Poznaniem.

Rynek pierwotny w Poznaniu i okolicach cieszy się niesłabnącą popularnością. My wiemy jakie mają nasi klienci potrzeby dlatego nasza ostatnia inwestycja to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Odwiedź stronę i sprawdź ofertę.