Kategorie
Aktualności

Planuję zakup mieszkania

Jeżeli jesteś w trakcie planowania zakupu mieszkania i przeglądasz różne oferty to zapraszamy na naszą stronę lub do biura sprzedaży mieszkań. Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż w dobrej lokalizacji pod Poznaniem. U nas masz dobrą cenę za nowe mieszkanie!

Oddajemy do użytku dla naszych klientów nowe bloki na naszym osiedlu pod Poznaniem. Otrzymujesz w cenie wiele korzyści. Zamieszkaj w okolicy gdzie jest spokój, bliskość przyrody. Do miasta również masz bardzo blisko. Zapoznaj się z naszą ofertą mieszkań.

Kategorie
Aktualności

Nowe domy – mamy sprzedaż bezpośrednią

Jeżeli jesteś w trakcie szukania idealnej oferty na nowe domy w Poznaniu lub okolicach to zapraszamy do sprawdzenia naszej propozycji. U nas znajdziesz dobrą cenę ponieważ prowadzimy bezpośrednią sprzedaż nowych domów pod Poznaniem.

Rynek pierwotny w Poznaniu i okolicach cieszy się niesłabnącą popularnością. My wiemy jakie mają nasi klienci potrzeby dlatego nasza ostatnia inwestycja to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Odwiedź stronę i sprawdź ofertę.

Kategorie
Aktualności

Przegląd ofert nowych domów pod Poznaniem

Jeżeli chcesz zakupić nowy dom pod Poznaniem to zobacz naszą ofertę którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Nowe domy pod Poznaniem w gminie Komorniki to świetna propozycja dla osób szukających dobrej ceny. Sprawdź szczegóły oferty.

Nowe domy na rynku pierwotnym cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Również jest z naszą inwestycją która dla wielu osób jest bardzo korzystna. Dołącz do osób które chcą zamieszkać na naszym osiedlu nowych domów. Zapraszamy do kontaktu!

Kategorie
Aktualności

Dom nowy czy z drugiej ręki ?

Wiele osób które zastanawiają się nad zakupem swojego nowego domu staje przed dylematem czy wybrać ofertę nowego domu czy zdecydować się na nieruchomość z drugiej ręki.

Oczywiście obie opcje mają swoje wady i zalety ale jednak z naszej perspektywy zakup domu z rynku pierwotnego ma o wiele więcej zalet niż wad. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Osiedla Owocowego i zapoznania się z pełną ofertą nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.